Категорії
Блог

Зцілення від КОВІД-19. Відгук пацієнтки.

Нещодавно мала декілька випадків роботи з людьми, які підхопили ковід…

Результати дуже хороші.

Я попросила свою пацієнтку написати відгук-історію про її досвід. Досвід ковід і досвід роботи зі мною.

Скажу від себе: після того, як пацієнтці (їй 60 років) підтвердили діагноз, – ми одразу пішли в цикл очищення енергоструктури + щоденні сеанси зцілення бронхо-легеневої системи та системи газообміну.

І ось які в нас результати.

Пацієнтка (60 років):

“20 відсотків від всіх захворівших на Ковід мають ускладнення – це пневмонія. От і в мене раптово піднялась температура до 38,8, сатурація легень впала до 92 і появилась задишка. Я звернулась до Юлі за допомогою. Чесно кажучи, я дуже злякалась.

Юля запропонувала сеанси очищення енергоструктури та паралельно сеанси зцілення. Почали працювати ми на відстані. Всього це мало зайняти 11 днів.

Наранок було обстеження КТ легень, яке мене дуже розчарувало так, як заключення приголомшило – 30 відсотків двобічної пневмонії. Наступний етап – стаціонарне лікування.

Мої сусідки по палаті пізніше розповіли, що першу мою ніч боялись засинати, так як моє дихання було дуже частим. Після проведеного нічного зцілення, наранок температура впала до 37, а сатурація була 95-96, наступні дні в стаціонарі температура вже не піднімалась, проте в легенях хрипи вислуховували сь з обох сторін, зцілення продовжувались щовечора .

На третій день самопочуття покращилось,сатурація піднялась до 97-98, задишка зникла, сухий кашель зник, залишилась слабкість і прискорене серцебиття.

На 5 добу появився апетит і слабке відчуття запаху і смаку, а на обході лікуючий лікар потішив ,що хрипів стало значно менше, зцілення продовжувалось щодня і я почувалась все краще і дивувалась, що мої сусідки по палаті, які лікувались вже 2й тиждень, на жаль, покращень ще не відчували, а в сусідній палаті жінка, яка поступала разом зі мною, температурила вже 7 й день з позначками до 39! А дідусь, який їхав зі мною в ліфті з приймального покою, на жаль, з лікарні так і не вийшов…

6 доба потішила негативним тестом на ПЛР.

7 доба-хрипів в легенях вже небуло і я була щаслива,що повернулась додому.

Сумно було те, що багато людей ще надовго залишались в стінах лікарні. І я переконана,що при однаковому медикаментозному лікуванні, моє швидке одужання, я завдячую тільки регулярним щоденним сеансам зцілення, очищення, щоденним розмовам з Юлею.

Знаю, що за цим криється дуже важка і кропітка робота і тому дуже вдячна Юлії за своє швидке одужання!!!”

Запис на консультацію за тел.: +380671784971 – Юлія Дожджанюк. Цілитель. Оператор моделювання карми 2 ступеня Міжнародного інституту рощвитку КИЯНА (Ізраїль). Психотерапевт.

Автор: Yulia Dozhdzhanyuk | Дата: 1 Грудня, 2020 |