Про програми, які блокують фінансову успішність (досвід з практики)‼
Протягом 28 днів я, Юлія Дожджанюк, проводила цикл енергопрактик “Еволюція: духовні та земні проявлення”, який закінчився потужною і не завжди легкою для учасників енергопрактикою “Фінансова платформа”.
Багато і в мене усвідомлень прийшло за цей час. Протягом цих днів мені вдалось виокремити основні спільні блоки і програми, які заважають багатьом людям процвітати в своїх справах, розвивати в тому числі фінансову сферу.
Отже, основні деструктивні програми, які блокують фінансове благополуччя, – це:
1. Перекладання відповідальності за своє життя та свої проблеми на інших людей.
2. Надія на когось іншого (хто б фінансово підстрахував). Це нав’язливе бажання вдало одружитись, щоб чоловік/жінка вирішували усі фінансові проблеми. Це надія на бізнес партнерів, батьків, друзів та ін.
3. Дуже сильний страх за майбутнє. Настільки сильний, що люди готові зраджувати себе, займатись не своєю справою (але зате прибутковою), бояться йти своїм шляхом, поступово розвивати свою справу. Рано настає вигорання, а потім рятівна криза. Болюча. Але рятівна.
4. Невпевненість в собі, страх конкуренції, страх провалу, страх помилятись.
5. Жадібність. Це стосується як фінансів, так і часу, інформації і т.д. Жадібність як до себе, так і до інших.
6. Відкладання себе на другий план. “Мені не горить”, “Я ще зачекаю”, “Можливо, прийде кращий час”. І знаєте, кращого часу не буде. Бо цей час ВЖЕ. І якщо людина так з собою поводиться, то і з фінансами не густо.
7. Відсутність ЩИРОГО бажання працювати над собою, змінюватись, прикладати вольові зусилля. Тут необхідно працювати над свідомістю, перемагати себе знову і знову для того, щоб вийти на новий рівень перш за все внутрішнього життя.
8. Емоціонування як розпилення енергії наліво/направо. Коли людина дозволяє себе накручувати і розгойдувати. Це ніколи не йде на користь справи, а лише спускає в нікуди найдорогоцінніше: енергетичні ресурси.
9. Знецінення себе та інших. Це є особливістю так званої нарцистичної акцентуації характеру. Тут за ідеалізацією завжди приходить знецінення. І це теж варіант розхитування і зливу ресурсів (фінансових теж). Тут важливо опиратись на свій внутрішній стержень, будувати і зміцнювати його, відсікати провокації, очищати свідомість та ін. Але основне: вчитись любити і поважати себе, адже якщо людина знецінює свої зусилля, вона буде ставитись без поваги до зусиль інших людей теж.
10. Інертність та бездіяльність, деяка неправдивість перед собою та перед іншими, небажання вчитись та розвиватись, рухатись, досягати.
11. Боротьба з простором, з собою та з іншими людьми, замість прийняття ситуації такою як вона є. З точки прийняття значно легше побачити те, що НАСПРАВДІ відбувається і вже з цим усвідомленням рухатись далі або ж вчасно звернутись за допомогою.
А от боротьба з простором запускає руйнівні процеси, які лише ускладнюють і без того непрості умови життя людини.
12. Постановка низької оплати своєї праці.
І основне: наші фінанси прямо залежать від того, наскільки сильно ми впливаємо на світ та змінюємо його собою (наскільки ми корисні собі та світу).
Тому будьмо яскраві та щирі, а все решта підтягнеться.
(с) Юлія Дожджанюк.
Оператор моделювання карми. Тренер енергопрактик. Енергоцілитель. Психотерапевт.
Запис на консультацію за тел.: +380671784971