Категорії
Блог

Різдвяний лист доньці!

Різдвяний лист доньці!

«Я хочу, щоб ти ніколи не бачила в мені жертву обставин. Хочу, щоб ти помічала, що я собі подобаюсь… що я вмію себе пробачити… можу себе відстояти… знаю, як допомогти собі.

Я хочу, щоб ти знала, що я в тебе внутрішньо сильна, але не занадто. Щоб ти бачила мене різною і в цьому цілісною. І щоб ти могла бути різною біля мене. Щоб знала, що якщо трапився поганий день, то це не про погане життя.

Я хочу, щоб ти дивилась на себе поглядом любові і захвату, прийняття і віри і щоб ти бачила це ж саме в моєму погляді.

Знаю, що ми всі дивимось на себе поглядом своєї мами… Тому я хочу, щоб не було там оцінки, критики, осуду і жалощів. Щоб ти точно знала, що варта любові завжди, а не лише тоді, коли ти ок, або лише тоді, коли ти не ок.

Я хочу, щоб я змогла тобі допомогти, коли ти попросиш, або навіть коли забудеш, що можеш розраховувати на мою допомогу. І хочу, щоб ти не боялась, що колись я притикну тобі цим чи згадаю.

Хочу, щоб я змогла вчасно зупинитись, коли ти скажеш ти “Я сама”. Хочу, щоб ти вірила в себе і розраховувала на себе.
Та хочу, щоб ти бачила, що я на твоїй стороні, що б не трапилось.

Хочу, щоб ти знала, що такої, як ти, немає і ніколи не буде. Щоб цінувала свою унікальність і жила в мирі з собою та світом. Щоб не проміняла себе на думку людей, і щоб могла відрізнити, що корисно для тебе, а що ні. І хочу, щоб я приймала твій вибір.

Хочу, щоб ти була собою і при цьому щоб помилок і труднощів не боялася. Хочу, щоб ти любила себе навіть тоді, коли чимось не задоволена.

Хочу, щоб ти приймала своє тіло. Щоб милувалась собою без зайвого сорому. І щоб відчувала себе красивою.

Хочу, щоб я була для тебе теплою мамою. Щасливою мамою. І щоб ти теж була щаслива, і щоб ми не йшли по Родових сценаріях.

Хочу, щоб ми мали вдосталь часу бути разом і щоб ми могли дурачитись, сміятись і сумувати, сперечатись і домовлятись. А коли окремо, – то щоб не тривожно, а спокійно і з довірою.

Я хочу, щоб ти мені довіряла. Хочу довіряти тобі. Хочу, щоб ти довіряла собі. І хочу, щоб я була тобі в цьому прикладом.

Знаю, що мені прийдеться багато працювати над собою, щоб всі мої “хочу” збулись.

Але я хочу колись з впевненістю сказати тобі:
“Все можливо, донечко”. І хочу, щоб ти мені вірила”.

Юлія Дожджанюк
Майстер моделювання карми. Психотерапевт.

#людина_навпроти
#yulia_healer
#юлія_дожджанюк
#soulhealer_center
#очищення_енергоструктури #зцілення #психолог #психотерапевт #духовні_практики #трансформація_особистості

Автор: Dmytro Dutkovskyi | Дата: 3 Січня, 2022 |