Категорії
Блог

Психосоматика. Кісткова тканина

Психосоматика. Кісткова тканина.

Кісткова тканина – найщільніша тканина людського тіла. З енергетичної точки зору вона є своєрідним жорстким диском, де зберігається безліч родових та реінкарнаційних програм (програма жертви, відмови від Вс-Вишнього, відмови від свого шляху, страхи і т.д.).

Тверда та міцна основа наших переконань, намірів є основою міцного скелету. Натомість ригідність, закостенілість, затверділість наших поглядів та дій відповідно відображається на рухомості нашої кістково- суглобової системи. Потрібно поєднувати твердість у намірах та переконаннях з гнучкістю у поведінці, що є основою формування міцної кістки , а міцна кістка – це гнучка та тверда кістка.

Одним з головних симптомів захворювань кістково-суглобової системи є біль. Біль і страждання є результатом саморуйнування (само покарання), яке є похідним від почуття провини. Адже провина вимагає покарання, а покарання шукає свою жертву (програма жертви).

Звичайно кожен випадок індивідуальний тому, що у кожного своя історія, тому розглянемо найбільш поширені причини патологічних змін, залежно від локалізації у тілі.

Хребет:
– шийний відділ (впертість, відсутність гнучкості, прямолінійність, небажання сприймати іншу точку зору);
– грудний відділ ( кіфоз може бути ознакою того, що людина взяла на себе відповідальність за життя когось іншого, крім свого життя тягне на собі ще когось);
– поперековий відділ (відчуття невдачі, образи, страх за гроші та своє матеріальне благополуччя);
– крижово-куприковий ( страх успішності на своєму шляху).

Ноги відображають те, як ми рухаємось вперед по життю, чи йдемо своїм шляхом. Причинами проблем з ногами є: страх рухатись по життю, небажання рухатись взагалі або йти своїм шляхом , сильний страх перед майбутнім.

Руки. Руками ми творимо, робимо різні дії, справи. Відчуття провини за якісь дії, справи які людина робить всупереч собі, можуть привести до ураження верхніх кінцівок .

Суглоби символізують зміну напрямків у житті і легкість рухів.

Причини ураження суглобів:
– постійна критика себе та інших;
– постійне прагнення до досконалості та перфекціонізм;
– блок перед запуском гніву,злості, ненависті;
– впертість, ригідність у поглядах та переконаннях;
– відсутність сенсу у своїй діяльності , автоматичне виконання роботи.

Кульшовий суглоб. Ураження суглобу пов’язане з постійним прагненням людини змагатись, конкурувати, доказати комусь що вона(він) краща, успішніша, реалізованіша. Ця гонка стає сенсом життя людини.

Колінний суглоб . Ураження виникають часто коли людина та представники його роду вперто відмовляються йти своїм шляхом, при порушенні взаємодії людини з іншими у суспільстві , при гордині та самобичуванні.

Гомілко-стопні суглоби та суглоби стопи вражаються при відсутності вибору шляху людиною, а якщо навіть вона його вибрала то ігнорує його, не рухається ним.

Плечовий суглоб вражається при небажанні людини брати відповідальність за своє життя на себе, не виконувати обіцянки, робити важку рутинну роботу (часто побут) не бачачи інших варіантів реалізації (тому часто поєднується з патологією щитовидної залози).

Ліктьовий суглоб вражається при патологічному бажанні людини щось втримати, накопичити, контролювати, присвоїти, управляти і цьому немає межі.

Суглоби кисті та променево-зап’ясний суглоб вражаються при бажанні людини постійно контролювати робочий процес і вносити в нього свої корективи.

Головні принципи допомоги при ураженні кістково-суглобової системи:
– виявити, усвідомити, усунути програми які дійсно є причиною ураження кістково-суглобової системи;
– взяти на себе відповідальність за своє життя (навчитись робити вибір у своєму житті);
– пробачити себе;
– прийняти себе і навколишній світ;
– почати любити себе.

Любити себе – це постійно працювати над собою, своїм характером, щоб якомога більше приносити радості і щастя собі та навколишньому світу.

Дутковський Дмитро.

Оператор моделювання карми. Оператор-Наставник. Енергокаузолог. Енергоцілитель.

Запис за тел..: +38(067)7575364 (Viber, WhatsApp).

Автор: Dmytro Dutkovskyi | Дата: 13 Лютого, 2021 |