Категорії
Блог

Психосоматика. Дисфункція щитовидної залози

Психосоматика.Дисфункція щитовидної залози.

Щитовидна залоза своєю формою нагадує метелика і символізує вільне, творче самовираження, – як вербальне, так і невербальне. Самовираження у будь-чому: словах, манері подачі інформації, поведінці, професійній діяльності, своїй справі тощо.

Розташована залоза посередині між серцем та головним мозком. Отже, вплив на них має великий, а вони, в свою чергу, – на розвиток патології в залозі.

Хвороби щитовидної залози виникають тоді, коли в людини є проблеми із висловленням власної думки, самовираженням.
Більшість пацієнтів першочергово характеризуються неприйняттям себе, нелюбов’ю до себе, незадоволеністю собою, своєю поведінкою, невмінням висловлювати незгоду з чимось, лицемірством, брехливістю, часто критикують, ненавидять себе, своє життя, навколишній світ.
Люди носять це все у своєму серці. Далі з цим багажем вони намагаються втиснути себе в стереотипні шаблони, рамки мислення, поведінки, правильності, моралі і т.д. (те, що знаходиться в мозку людини).

Людина починає тиснути сама на себе, а згодом через себе створює обставини, де на неї будуть тиснути інші люди та навколишній світ. В результаті недосконала людина сама для себе створює обмежену недосконалу реальність, де потім гине, мучиться намагаючись з неї вийти.

Якщо тиск виявляється занадто сильним та раптовим, відбувається вибухове руйнування щитовидної залози з інтенсивним утворенням та викидом гормонів, розвивається гіпертиреоз. Відомо, що гормони щитовидної залози доволі агресивні, в таких пацієнтів знімається моральне гальмо, вони починають емоціонувати, говорити те, що раніше не могли висказати, все починає виходити агресивно, інтенсивно і швидко.

З іншої сторони, повільний хронічний тиск запускає повільне знищення щитовидної залози з розвитком гіпотиреозу. Така людина повільно знесилюється, в’яне, зношується, старіє.

Дрібні невисловлені образи можуть проявлятися вузликами в тканині щитовидної залози. Великі комки невисловлених образ можуть спричинювати розвиток зобу.

Запускають ці процеси:
– програма жертви
– програми страху
– програми неприйняття себе, нелюбові до себе
– біль, який часто стоїть за всім цим.

Багато з цих програм носять родовий характер, тому захворювання можуть передаватись по спадковості.

Лікування захворювань щитовидної залози включає блокаду утворення гормонів або замісну терапію.
Крім того, пацієнт має змінити своє мислення, поведінку, почати приймати, любити себе, не зважаючи на недоліки та шаблони. А також почати відстоювати себе, свою думку, виражати незадоволення чимось чи кимось, не лицемірити, не обманювати.
Потрібно навчитись свободі самовисловлення та самовираження.

У Центрі духовного розвитку «Поклик Душі» використовуються інструменти, що допоможуть людині виявити та усвідомити причини, блоки, програми, що заважають самовираженню та комплексно підійти до лікування дисфункції щитовидної залози (звичайно за активного бажання та участі самого пацієнта).

Нагадую, що кожен випадок захворювання є індивідуальний, тому потребує індивідуального підходу.

Дутковський Дмитро.
Оператор моделювання карми. Оператор-Наставник. Енергокаузолог. Енергоцілитель.

Запис за тел..: +38(067)7575364 (Viber, WhatsApp).

Автор: Dmytro Dutkovskyi | Дата: 13 Лютого, 2021 |