Психо-енергетичні особливості виникнення захворювань. Цукровий діабет.
Найпоширенішими є 2 типи ЦД:
• інсуліно-залежний (перший тип);
• інсуліно-незалежний (другий тип).
Перший тип ЦД характеризується недостатнім синтезом підшлунковою залозою інсуліну.
Другий тип ЦД – нечутливістю клітин до інсуліну.
При першому і другому типі характерним є збільшення в крові рівня глюкози (цукру).
Підшлункова залоза – це орган, що відповідає за вміння насолоджуватись та радіти. Радіти кожній дрібниці, насолоджуватись тим, що ти робиш, своїми успіхами, досягненнями, життям, навколишнім світом.
У дитячому віці найбільшу радість та щастя викликають солодощі. При ЦД (перший і другий тип) клітина відмовляється приймати радість (цукор) всередину себе або приймає його у мінімальній кількості.
Однією з причин виникнення ЦД є відмова від тієї частини життя, яка приносила людині радість. Відмовляється через страх, біль, минулий травматичний досвід, а також через думки про це рідних, авторитетних та ін. людей. Наприклад, у дитячому віці певні захоплення і заняття, які любить дитина, часто не відповідають поглядам батьків, які «краще знають», що дитині пригодиться у житті.
В результаті запускаються процеси віддалення від себе істинного(ої), зради своїх інтересів, неприйняття себе, злості та гніву на себе, навколишній світ… виникає смуток, безвихідь, безсилля, небажання жити. Така людина руйнує себе, своє життя та життя людей, що її оточують.
Програма відмови від тієї частини життя, що приносить радість, може передаватись по Роду. Тому ЦД носить спадковий характер (особливо це стосується другого типу).
Хворі ЦД часто «зависають» на негативних подіях, ситуаціях минулого і дуже рідко згадують щось радісне і веселе, що було у їх житті. Вони починають жаліти себе. А жалість – це агресія проти себе, навколишнього світу та Вс-вишнього.
Що ж робити?
Першим пунктом у лікуванні ЦД є зміна способу життя.
Перш за все потрібно усунути «дефіцит» радості. Організм хворого ЦД почне засвоювати цукор тоді, коли він почне радіти життю.
Отже, пацієнт має згадати, що ж йому приносило радість (танці, вирощування квітів, малювання, заняття музикою, подорожі, просто прогулянки тощо).
Але не лише згадати, а почати діяти, змінювати себе і світ навколо себе.
Звичайно, кожен випадок має свої особливості і свою історію, тому потребує індивідуального підходу.
Лікування ЦД має бути комплексним і поєднувати медикаментозні та немедикаментозні (психологічні та енергетичні) заходи.
У моїй практиці енергоцілителя я використовую такі техніки:
• комплексне очищення енергоструктури пацієнтів;
• сеанси психокармокорекції (ПКК);
• сеанси енергоцілительства.
Для підбору інструментів допомоги пацієнтам, а також діагностики, необхідно пройти попередню консультацію.
Запис за тел..: +38(067)7575364 (Viber, WhatsApp).
Дмитро Дутковський. Цілитель. Енергет.