Категорії
Блог

Нова технологія “Експрес очищення та корекція енергоструктури”

Хочу представити нову технологію

“Експрес очищення та корекція енергоструктури”

Суть технології зводиться до очищення енергоструктури та простору людини від деструктивних програм, які проявились у її фізичному тілі певною патологією (точка прориву).

У нашій енергоструктурі поступово накопичуються деструктивні програми. Вони пов’язані між собою енергетичними каналами.

З енергетичних рівнів ці програми поступово переходять в ефірний та фізичний план. У фізичному тілі цей деструктив поступово накопичується і прориває у слабкій точці, щоб вийти у вигляді деструктивного процесу. Це може проявлятись у вигляді різних захворювань органів чи частин тіла, та патологічних станів.

Кожне запалення, пошкодження – це прорив деструктиву, який накопичувався все життя і виходить в слабкій точці, точці прориву.

Крім того, ця масивна кількість внутрішніх деструктивних програм створює перешкоди та деструктивні процеси у просторі, що оточує людину. Таким чином формується велика кількість проблем, блоків у житті людини, які є результатом реалізації внутрішніх деструктивних процесів.

Технологія “Експрес очищення та кореція енергоструктури”, складається з трьох сеансів:

1. Очищення від особистих та родових програм. Через точку прориву я входжу в канальну систему зв’язаних з нею програм. Розбираю, що це за програми, причини виникнення, доношу до свідомості кліжнта, утилізовую програми та канали зв’язку між ними.
Тривалість сеансу 1,5-2 години.

2. Робота з кармічними вузлами.
Шукаю в енергоструктурі людини основні кармічні вузли і канали, які відходять від них в точку прориву. Дивлюсь, з якими деструктивні ситуаціями минулих втілень пов’язані кармічні вузли, гармонійно виправляю їх. Після виправлення, розчиняю ці кармічні вузли в енергоструктурі людини і канали зв’язку з точкою прориву.
Тривалість сеансу 1,5 – 2 години.

3. Очищення простору навколо людини.
На даному етапі я проглядаю простір, що оточує людину. Шукаю блоки та перешкоди простору та програми які викликали їх. Розчиняю ці програми в енергоструктурі людини, очищаю простір від наслідків дії цих програм, і розчиняю канали зв’язку їх з точкою прориву.
Тривалість сеансу 1,5 – 2 години.

Отже, технологія ” Експрес очищення та корекція енергоструктури” включає 3 сеанси по 1,5 – 2 години кожен. Очищення енергоструктури людини запускається на
3 доби.

Технологія дає можливість працювати не тільки з хворобами, пошкодженнями фізичного тіла, а й з проблемами пошуку себе, свого шляху, побудови стосунків, блоків реалізації і т.д.

Запрошую бажаючих пройти “Експрес очищення та корекцію енергоструктури” відповідно до свого запиту.

Дмитро Дутковський. Оператор – Наставник. Енергет.

Запис на індивідуальну консультацію за тел.:+380677575364 або в ПП.

Автор: Dmytro Dutkovskyi | Дата: 21 Листопада, 2023 |