Категорії
Блог

Невпевненість в собі. Як бути і що з цим робити?

НЕВПЕВНЕНІСТЬ В СОБІ.

Це одне з нелегких навантажень Душі, яке потрібно пропрацювати і піднятись вище.

Дуже часто до мене звертаються з такою проблематикою, приходячи вже в перед депресивному стані зневіри та знесиленості.

Якою є причина виснаженості в даному контексті? Є декілька варіантів.

АБО Людина бачить в собі цю особливість і починає відчайдушно з нею боротись, роблячи над собою титанічні зусилля, ламаючи свою психіку і енергоструктуру (через неприйняття і ненависть до себе), продавлюючи простір, внаслідок чого отримує величезну зворотню віддачу деструктивного характеру. І ми бачимо ситуацію, коли мотив-то прийнятний, але спосіб – ні. Адже в даному випадку немає любові і поваги ні до себе, ні до навколишнього світу.

АБО Людина впевнена, що їй все одно не впоратись зі своєю невпевненістю і просто опускає руки, не даючи собі шансу на реалізацію свого потенціалу. Дуже часто потенціал в таких людей величезний.

Тож як бути у випадку невпевненості в собі, яка заважає людині в її житті? Що означає пропрацювати дану особливість?

Пропрацювати (і це стосується не лише невпевненості) – це:

1. Побачити в собі. 2. Прослідкувати, до якої сфери життя відноситься ця невпевненість, а також в яких саме ситуаціях проявляється. 3. Прийняти це спочатку як факт, а вже потім як напрямок саморозвитку та самовдосконалення. 4. Почати робити мінімальні кроки, на які є відносна готовність (наприклад, зміни, які не викликають надто бурхливої емоційної стресової реакції). 5. Поступово виходити на рівень над проблемою (коли ви керуєте своєю невпевненістю, а не вона вами).

Скажу одразу: цей шлях непростий і потребує як вольових зусиль, так і часу. А також твердого наміру і готовності бути собі підтримкою в ситуаціях загострення.

Що я маю на увазі?

Пропрацювання будь-якої проблеми (навантаження Душі) має хвилеподібний характер – то легше, то важче. Дуже рідко все йде як по маслу (хоча таке теж буває).

Частіше людина стикається з:

• внутрішнім та зовнішнім супротивом, • маніпуляціями свідомістю, • провокаціями, які можуть призвести до відмови від подальшого розвитку та ін.

В такому випадку дуже важливим є ВАШ НАМІР. Якщо намір сильний, щирий і чесний, то Ви приречені на допомогу! Навіть тоді, коли є тимчасові труднощі.

Але є одне АЛЕ. Інколи трапляється так (в моїх пацієнтів, на жаль, були такі історії), що людина робить намір, отримує необхідні ресурси на наступні кроки і… не йде. З різних причин не йде: страх, зневіра, хитрість, неорганізованість, сомообман і т.д.

Що тоді? Тоді ці ресурси все одно витрачаються, але вже без користі.

Як ще Ви можете допомогти собі і які ще існують відкриті технології очищення від даного навантаження?

Дуже допоміжними у випадку невпевненості в собі і страху проявлятись є також молитовні практики. На індивідуальних консультаціях я часто рекомендую ті чи інші молитви, які варто читати конкретному пацієнту, промовляючи слова від серця.

Чому молитви? Тому що так поступово очищується свідомість людини, з часом розкривається серце, настає відчуття спокою і захищеності, відбувається наповнення енергоструктури цілющими енергіями Безумовної Любові, приходить усвідомлення того, що ми є улюбленими дітьми Вс-вишнього.

З цієї точки значно легше і безпечніше рухатись своїм шляхом. Умовою є регулярність конкретних молитовних практик і щирість Вашого бажання зцілитись.

Існують також закриті технології, якими володіють професійні енергоцілителі.

На закінчення статті хочу написати найважливіше, на мою думку, правило. Це навіть не правило, а ціла техніка безпеки в контексті пропрацювання невпевненості в собі.

НІКОЛИ НЕ ПОРІВНЮЙТЕ СЕБЕ З ІНШИМИ!!!

З вірою і впевненістю, Юлія Дожджанюк.

Автор: Dmytro Dutkovskyi | Дата: 18 Лютого, 2021 |