Категорії
Блог

Інколи люди хочуть бути обманутими

За роки своєї практики у мене час від часу з’являлось відчуття, що інколи люди хочуть бути обманутими.
Звичайно, здебільшого це стосується людей, які особисто зі мною не знайомі, але дізнались з інтернету чи соцмереж. Наша взаємодія часто закінчується після першого ж телефонного дзвінка.

Наприклад, така розмова:
– Чи можете ви мені зараз сказати, чи є в мене пробоїна в енергоструктурі?
– Ні, не можу, звичайно!
– Чому? Вам що, шкода подивитись?
– Я діагностую лише в режимі консультацій, коли вся моя увага протягом години спрямована на людину.
– Просто скажіть і все! Що, так важко?

Цікаво те, що людина абсолютно готова до (і навіть вимагає) шарлатанства. Вона готова до того, що хтось збоку щось про неї скаже по телефону і це буде достовірна інформація.

Або варіант, коли клієнти просять, щоб я поговорила з їх рідними “десь на вулиці” і в чомусь їх переконала.

Я завжди питаю: “Ви хочете, щоб я підійшла до незнайомої людини і поговорила з нею як хто?” – “Нууу, як психотерапевт”.

Я відповідаю: “Попросіть стоматолога ніби “випадково” оглянути людину на вулиці. Просто так. Бо він добрий. А, і хороший спеціаліст”.

А ось варіант один з моїх улюблених.
“Ваш Дар даний безкоштовно. Що безкоштовно прийшло, – те і безкоштовно віддавати потрібно”, – каже людина, яка прийшла до мене в орендований офіс, де світить світильник і працює кондиціонер.
Я сміюсь: “Як добре, що мій “дар”, як ви кажете, даний мені не безкоштовно. А також академічна освіта психолога, приватна освіта психотерапевта, цілителя, оператора-наставника і нарешті майстра”.
Відомо вже всім, що не буває нічого безкоштовного. Але часто в людей є таке нездорове прагнення до великомучеництва, причому, щоб великомучився хтось інший.

Ще є варіант розмов про “100 процентну гарантію”.
Ну не буває такого хоча б тому, що працюю нетільки я, але й людина, яка звернулась за допомогою. І це щонайменше 50% роботи самої людини. Я б сказала щоденного вкалування над своїм зціленням і розвитком.
Я чищу, зцілюю, супроводжую, допомагаю, але саме людина працює над собою, живе своє життя, робить вибори, рішення, кроки, вчинки…

Запам’ятайте! Якщо хтось вам каже, що є експертом у вашому житті і дає 100% гарантію, – то 100% гарантія лише в тому, що вас обманюють.

Ще частенько звертаються до мене за рецептом. “ЯК зробити так, щоб стало легше”.
Причому, в мене є рецепти. Дієві, але довготривалі. Ціла система роботи над собою тижнями, місяцями, а то й роками (як працюю над собою я сама).
“Ніііі, це довго, важко і дорого” – найчастіша відповідь.
Добре, тоді швидко і легко “Stop it” (як в тому відео про психотерапевта, який брав 1 долар за 2 хвилини консультації). Все. Ось рецепт.

Проблема в тому, що найчастіше ситуація в людей розвинулась не за один день. Це ціла історія про травми, біль, зради себе, самообману, програм жертви, бідності, залежності.
Тому одна “дієва порада” – це капля в океані. Тут потрібно йти в глибину, обережно, поступово, але постійно і вперто змінювати себе зсередини. Саме це потягне зміни в просторі, в житті, в обставинах. Все решта – обман або дуже мутна вода, яка вилізе боком рано чи пізно.

Просто і легко – це про космічних просвітлених надлюдей двадцятого рівня. І навіть це брехня.

І ще один пункт.
Надія на те, що якась потужна технологія буде працювати замість вас.
На жаль, це теж неправда.
Одного разу прийшла до мене дівчина масажист, в якої було обмаль клієнтів. Ми обговорили причини і як тому можна зарадити, але на той час в людини об’єктивно не було ресурсів йти в глибинну роботу.

Вона мене по-чесному спитала: “Як я можу сама собі допомогти і чи без очищення енергоструктури я зможу впоратись?”
Я відповіла: “Є три варіанти:

1) ви чиститесь і робите ті кроки, які ми обговорили – це ідеально і дуже результативно.

2) ви чиститесь і нічого не робите, чекаючи з моря погоди, – це не працюючий варіант.
3) ви не чиститесь, але робите, – це довго, але ви впораєтесь”.
Вона впоралась, до речі.

Ну і про оплату.
“Чому так дорого?” Та тому, що мій попередній досвід, усі мої помилки, невдачі, перемоги над собою, навчання, практика, розчарування і злети, робота над собою і щоденні практики дешево не коштують. Я завжди даю альтернативу і розповідаю, до кого можна ще звернутись. Але оплата особисто моєї роботи саме така.

Зараз маю можливість проводити групові заняття за доступними оплатами, вони мені приносять задоволення, радість, реалізацію своєї творчості та професійності.
Я організувала ці заняття для свого задоволення, бо там коло друзів.
Це одночасно і робота, і віддушина.

Але! Ці люди працювали як за високими цінами, так і прийшли на 350 гривень. Тож справа не в оплаті, а в готовності працювати.
Зі своїми учнями, до речі, я частенько працюю безкоштовно (якщо вони готові поговорити зі мною про себе), так як їх рух і результати для мене нагорода. Але знову ж таки, ці люди чесно пройшли свій унікальний шлях і спочатку були моїми клієнтами, які оплачували послуги, як і всі.

Тут є одна проста і дуже прозора річ: якщо хочеш отримати цінність, – маєш внести цінність. Це один із законів Світобудови.

Тож якщо вам обіцяють золоті гори за доступними цінами, – то вас знову обманюють.

Юлія Дожджанюк
Майстер моделювання карми. Цілитель. Психотерапевт.

Автор: Yulia Dozhdzhanyuk | Дата: 19 Червня, 2021 |