Категорії
Блог

Магічне мислення

“Магічне мислення” – це один з етапів еволюції мислення людини. Воно виникає в ранньому дитинстві(до 3- х років), коли дитина починає розуміти, що вона і мама це щось окреме. Але повного розділення ще немає.

Травми, які виникають в цей період фіксують мислення людини в цьому періоді розвитку.

Які прояви “магічного мислення”:

– Злиття. Людина не існує, як індивідуальна особистість. Вона завжди шукає того, на кого можна оператись, хто може приймати замість неї рішення, робити певні дії і т.д. Тобто, завжди буде звучати “ми” і ніякого розділення на двох окремих особистостей.

– Світ та навколишня реальність будуть завжди сприйматись, як щось містичне, фантазійне, казкове. Причинно – наслідковий механізм формування подій, ситуацій – не сформований.

– Схильність впадати в жертву. Програма жертви дуже характерна для них.

– Ступінь впливу людини на своє життя мінімальний. Людина щиро вірить, що вона самостійно нічого не може змінити у своєму житті.

Основна проблема такого мислення те, що воно дуже ригідне до нової інформації.
Коли працюєш з такими людьми, ти ніби постійно бігаєш по колу. Причини, які зазвичай болючі оминаються, або людина прагне втікти і розірвати повністю контакт.
Усвідомлення причин, шаблонів поведінки тут є дуже важливим, для наступного виходу з них та формування ного життєвого досвіду.

Людина може говорити і щиро вірити, що вона все розуміє, хоча насправді цього немає.🙁

І так працюєш зі свідомістю людини, і в якийсь момент спалахне вогник усвідомлення і людина дійсно почне розуміти все що вона думала, робила до цього.
З цього моменту вже починаються дії, зміни і формування нового, індивідуального, бажаного і цікавого.

У своїй практиці я поєдную , як психологічні так і енергетичні техногології, що допомагає швидше очистити свідомість людини, для отримання швидших та ефективніших змін у її житті.

Запис на консультацію за тел.:+380677575364 або в ПП.

Дмитро Дутковський. Психолог. Наставник. Цілитель. Енергет.

Автор: Dmytro Dutkovskyi | Дата: 26 Листопада, 2023 |